۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
English
صفحه اصلی
1399/12/16 اعضای ستاد انتخابات شهرستان بیرجند منصوب شدند.
اعضای ستاد انتخابات شهرستان بیرجند منصوب شدند.

با حکم فرماندار بیرجند اعضای ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان منصوب شدند.

بر این اساس "سعید برقی" به عنوان دبیر ستاد انتخابات شهرستان بیرجند، "محمدحسین شجاع تقی آباد" رییس کمیته مالی و پشتیبانی، "امین مصطفوی نیا" عضو ستاد انتخابات، "روح الله نوری" جانشین دبیر ستاد، "ابوالفضل سعادت پور" رییس کمیته حقوقی، "حسن علیزاده" رییس کمیته امنیت و "ولی الله احمدی" به عنوان رییس کمیته آموزش و اطلاع‌رسانی این ستاد منصوب شدند.

همچنین "قائم قیروانی" به عنوان رییس کمیته فناوری اطلاعات و "علی ناصری مهمویی" به عنوان مسئول دبیرخانه ستاد انتخابات شهرستان بیرجند منصوب شدند.در حکم فرماندار بیرجند خطاب به اعضای ستاد و روسای کمیته‌های مختلف آمده: امید است با توکل بر پروردگار متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید با رعایت دقیق قوانین و مقررات در جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن انتخابات قانونی و جلب مشارکت حداکثری مردم شریف شهرستان بیرجند در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.

ریاست ستاد انتخابات شهرستان بیرجند به عهده فرماندار است و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیز به عنوان دبیر این ستاد فعالیت می‌کند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا 28 خرداد سال 1400 همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
تعداد بازدید: 1567
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal