۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/02/21 اسماعیل اسماعیلی بخشدار مرکزی شهرستان بیرجند در پیامی عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.
اسماعیل اسماعیلی بخشدار مرکزی شهرستان بیرجند در پیامی عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.

در پیام اسماعیلی به مناسبت این عید آسمانی آمده است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر که این آمد و صدحیف که آن رفت .
عید سعید فطر یکى از عظیم‏ ترین مناسبتهاى اسلامى است که امت اسلامى می تواند از برکات آن در زمینه‏ هاى فردى و جمعى بهره‏ مند گردد در حقیقت عید فطر اگرچه یک روز است اما تبلور ثمره یک ماه روزه براى خدا، به‏ همراه معنویات گسترده شبهاى قدر و دعا و مناجات است.
عید فطر،پاداش طاعات و عبادات مؤمنانی است  که عاشقانه به استقبال ضیافت الهی رفته، وجود خویش را با زمزمه‌های دعا و نوای دلنشین مناجات صفا دادند و با درک لیله‌القدر که بهتر از هزار ماه است راه سعادت و نیکبختی را پیش گرفتند و اینک با قلبی مطمئن به استقبال این عید سعید می‌روند.
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم مردم مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی ، فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را به مردم مومن و ولایت‌مدار بخش مرکزی شهرستان بیرجند تبریک عرض نموده و تعجیل در امر ظهور حضرت ولی عصر(عج)، سلامتی مقام معظم رهبری، توفیق خدمت دولت مردمی آیت ا... رئیسی، سر بلندی و عزت مردم ایران اسلامی علی الخصوص مردم شریف بخش مرکزی شهرستان بیرجند را از خداوند متعال مسئلت دارم.
#استانداری_خراسان_جنوبی #بیرجند #فرمانداری #بیرجند_شهر_من #دکتر_قناعت #دولت_مردمی #رئیسی #رئیس_جمهور #ماه_رمضان #ماه_شوال #نماز #خدمت#شعار_سال #تولید_دانش_بنیان_اشتغال_آفرین #روستا #روستا #خاورستان #رهبری #خامنه_ای #زندگی #فطریه #کفاره
تعداد بازدید: 388
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal