۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/02/21 پیام تبریک بخشدار مرکزی بیرجند به جامعه بزرگ کارگری به مناسبت هفته کار و کارگر
پیام تبریک بخشدار مرکزی بیرجند به جامعه بزرگ کارگری به مناسبت هفته کار و کارگر
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی بیرجند اسماعیل اسماعیلی بخشدار مرکزی طی پیامی فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه کار و تلاش شهرستان تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است
« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »
بی‌شک کار و کارگر به عنوان نیروی محرکه و بازوی توانمند چرخه‌ی اقتصاد و صنعت، نقشی کلیدی و حیاتی را در هر کشوری بر عهده دارد.

د‌ر سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری "مد ظله العالی" سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری شده است، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی شهرستان، تأکید می‌کنم که بدون شک بخش عظیمی از تحقق این شعار بر عهده کارگران خدوم می باشد.
همان طور که معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) فرمودند: حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است.
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه کار و تلاش شهرستان بیرجند بویژه آنان که به خدمت رسانی ایثارگرانه در صف مقدم مقابله با بیماری کرونا قراردارند و با تلاش شبانه روزی خود زمینه سلامت، توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک عرض نموده و به حرمت ماه مبارک رمضان از خداوند متعال، سلامت جسم و راحت جان را برای ایشان آرزو می نمایم.
اسماعیل اسماعیلی
بخشدار مرکزی بیرجند
#استانداری_خراسان_جنوبی #بیرجند #کارگر #دولت_مردمی #رئیسی #رئیس_جمهور #دکتر_قناعت #فاضلی_فرد #فرماندار #خاورستان #نماینده_مجلس #خسروی #دکترنخعی
تعداد بازدید: 322
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal