۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/30 سهميه‌بندي سوخت نبايد موجب گراني اجناس شود.
سهميه‌بندي سوخت نبايد موجب گراني اجناس شود.
علي ناصري در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم در بيرجند، اظهار داشت: تصميم دولت در سهميه‌بندي سوخت بايد دير و زود در كشور اجرايي مي‌شد اما اين نبايد موجب سوءاستفاده برخي براي گران كردن اجناس شود.
فرماندار بيرجند افزود: دستگاه‌هاي نظارت مانند سازمان صمت، اتاق اصناف و سازمان بازرسي و تعزيرات حكومتي همكاري و بازرسي‌ها را تقويت كنند و هيچ‌گونه افزايش قيمتي در اجناس وجود نداشته باشد.
فرماندار بيرجند با بيان اينكه مديران موظف هستند هر روز قيمت‌ها را رصد كنند خاطرنشان كرد: اين سهميه‌بندي توسط دولت و سران سه قوه پيش‌بيني و تبيين شده است.
ناصري ابراز كرد: ميزان مصرف سوخت در كشور بيش از 110 ميليون ليتر در روز است كه اين آمار تكان‌دهنده بوده و يك‌سوم اين مصرف غيرضروري است و بايد اين مصارف را به حداقل رساند.
وي خاطرنشان كرد: هنوز برخي كارت‌هاي سوخت از باجه‌هاي پست دريافت نشده و در حال حاضر نيز يك‌هزار و 300 كارت سوخت براي خودروهاي تازه شماره‌گذاري‌شده وجود دارد كه دريافت نشده است.
فرماندار با تأكيد بر اينكه مديران بايد شفاف عمل كنند و پاسخگوي مراجعه‌كنندگان باشند تصريح كرد: طي مصوبه‌اي كه در استانداري انجام شده و بر اساس معرفي بخشداري‌ها شركت‌هاي گاز و نفت موظف به تهيه سوخت روستاييان تا پايان سال جاري و حتي تا ارديبهشت ماه سال آينده باشند كه روستاييان نگراني بابت كمبود سوخت نداشته باشند.
تعداد بازدید: 239
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal