۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۰ بهمن
English
صفحه اصلی
 • 2
 • تصوير شماره پنجم
 • تصوير شماره چهارم
 • تصوير شماره سه
 • تصوير شماره يك
آخرین اخبار
ارتباط با فرماندار
اخبار دفتر
 • دایر کردن ستادهای انتخاباتی نامزدها در 5 نقطه شهر بیرجند ممنوع است.
  فرماندار بیرجند:
  فرماندار بیرجند با اشاره به تدابیر انجام شده در معابر و خیابان‌های اصلی شهر برای استقرار ستادهای انتخاباتی گفت: با تصمیم کارگروه مربوطه، استقرار ستادهای انتخاباتی به دلایل امنیتی، انتظامی و مسائل ترافیکی در پنج نقطه شهر بیرجند ممنوع شده است. علی ناصری در پنجمین نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان که به ریاست رییس کل دادگستری خراسان جنوبی برگزار شد افزود: این نقاط شامل خیابان مدرس حد فاصل میدان اول تا میدان ابوذر، تقاطع دوم مدرس تا حداقل 50 متر از طرفین تقاطع، خیابان معلم حد فاصل میدان مادر تا تقاطع 15 خرداد، حاشیه میدان شهدا و خیابان حافظ غربی در مهرشهر است. وی با بیان اینکه کمیته امنیت انتخابات شهرستان بیرجند مانند سال‌های گذشته تشکیل شده است اظهار داشت: هر نامزد انتخابات در سطح شهر بیرجند می‌تواند 2 ستاد خواهران و 2 ستاد برادران داشته باشد و بیشتر از آن ممنوع است. رییس ستاد انتخابات شهرستان بیرجند ادامه داد: قوانین مربوط به تبلیغات انتخابات، باید و نبایدها و موارد مجاز و غیرمجاز در این زمینه به داوطلبان تایید صلاحیت شده اعلام شده است. وی گفت: با توجه به اینکه داوطلبان رد صلاحیت شده تا زمان اعلام نهایی نتایج بررسی صلاحیت‌ها از چرخه انتخابات خارج هستند، مقرر شد جلسه توجیهی نامزدها بعد از 12 بهمن برگزار شود. ناصری افزود: بعد از اعلام نتایج تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، موردی از موضع‌گیری افراد رد صلاحیت شده در مرکز استان مشاهده نشد. وی یکی از آفت‌های انتخابات را تبلیغات زودهنگام دانست و یادآور شد: هرچند طبق قانون تبلیغات زودهنگام ممنوع اعلام شده است؛ اما مجازات‌ها هیچگونه بازدارندگی ندارد. فرماندار بیرجند گفت: برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی کمیته فضای مجازی تشکیل شده است که تبلیغات زودهنگام نامزدها مستندسازی و در اختیار بازرسان و مراجع مربوطه قرار می‌گیرد.
  1398/11/08
 • 153 شعبه اخذ رای برای جمع آوری آراء مردم بیرجند تعیین شد
  فرماندار بیرجند:
  فرمانداربیرجند از پیش بینی 153 شعبه اخذ رای برای جمع آوری آراء مردم این شهرستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند، مهندس علی ناصری اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی هیات اجرایی انتخابات، 153 شعبه اخذ رای در شهرستان بیرجند در نظر گرفته شده است؛ که از این تعداد، 104 شعبه ثابت و 49 شعبه سیار است. وی با بیان اینکه از مجموع 153 شعبه اخذ رای، 96 شعبه شهری خواهد بود؛ عنوان کرد : از این تعداد 86 شعبه ثابت و 10 شعبه بصورت سیار مراحل اخذ رای را انجام خواهند داد. فرماندار بیرجند افزود: در روستاهای بخش مرکزی بیرجند نیز از مجموع 57 شعبه روستایی، 18 شعبه ثابت و 39 شعبه سیار برای جمع آوری آراء مردم در نظر گرفته شده است. رئیس حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در ادامه از پیش بینی 43 شعبه اخذ رای در شهرستان خوسف شامل 10شعبه ثابت و 33 شعبه سیار خبر داد، و افزود : از این تعداد 6 شعبه شهری و 37 شعبه روستایی خواهند بود. ناصری گفت : در شهرستان درمیان در مجموع 42 شعبه اخذ رای شامل 13 شعبه ثابت و 29 شعبه سیار برای جمع آوری آراء مردم پیش بینی شده است که از این تعداد 9شعبه شهری و 33 شعبه روستایی می باشند. رئیس حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف تصریح کرد: روند اجرایی انتخابات، بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و با رعایت آیین‌نامه های اجرایی قانون انتخابات پیش رفته و تلاش می‌شود تا مجریان برگزاری این رویداد مهم، با عمل به قانون و شفافیت در امور، از آراء مردم به عنوان حق‌الناس حراست نمایند. فرماندار بیرجند تأکید کرد: رعایت موازین اخلاقی و قانونی بر تمامی مجریان انتخابات واجب است چرا که این مهم زمینه ساز شکل گیری انتخاباتی سالم، پرشور و با حضور حداکثری مردم می‌شود. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفندماه برگزار می‌شود.
  1398/11/08
 • ضبط برنامه راديويي موج جواني، موج همدلي
  با حضور فرماندار بيرجند صورت گرفت:
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند؛ علي ناصري فرماندار شهرستان با حضور در برنامه راديويي موج جواني، موج همدلي با عنوان نفس به نفس تا سيستان و بلوچستان به سوالات مجري برنامه پاسخ گفت. وي در اين برنامه راديويي گفت: مردم نيك انديش و هميشه در صحنه شهرستان بيرجند تاكنون مبلغ 1/7 ميليارد ريال كمك نقدي و معادل 2 ميليارد ريال كمك هاي غيرنقدي برادران و به هموطنان عزيز سيل زده سيستان و بلوچستان جمع آوري و ارسال شده است. لازم به ذكر است كه برنامه راديويي موج جواني، موج همدلي كاري از گروه راديو جوان صدا و سيماي جمهوري اسلامي است كه در خصوص اقدامات و فعاليت هاي دستگاههاي اجرايي در خصوص كمك هاي مردمي و ارسال آن به مناطق سيل زده سيستان و بلوچستان توليد و پخش مي گردد.
  1398/11/03
 • كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان بيرجند
  با حضور فرماندار بيرجند برگزار شد:
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند: ناصري فرماندار بيرجند در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان با تأكيد بر ضرورت همكاري بين بخشي بين ادارات شهرستان براي رفع مشكلات بهداشتي و تقويت سلامت عمومي اظهار داشت: با برنامه ريزي و سياست گذاري صحيح واصولي مي توان، از بسياري از عواملي كه سلامت عمومي جامعه را به خطر مي اندازند پيشگيري كرد. وي در اين جلسه بر رفع مشكل بهداشتي سقاخانه هاي سطح شهر بيرجند، ساماندهي تانكرهاي حمل فاضلاب و مكان يابي مناسب براي دفع پسماند ساختماني شركت هاي شهرك صنعتي تاكيد كرد و تصميمات لازم در اين خصوص اتخاذ گرديد.
  1398/11/01
 • برگزاري سومين جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان بيرجند در سال 98
  با حضور فرماندار بيرجند صورت گرفت:
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند سومين جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان بيرجند در سال 98 با حضور اعضاي كميته برنامه ريزي شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد. در اين جلسه آخرين وضعيت پروژه هاي عمراني قابل افتتاح در دهه مبارك فجر و مشكلات اداري در اين خصوص بررسي شد. همچنين اعضاي كميته با جابجايي برخي اعتبارات دستگاهها براي انجام هر چه بهتر پروژه ها موافقت كردند كه در نتيجه آن، اصلاح جداره رودخانه ها توسط آب منطقه اي براي پيشگيري از وقوع سيلاب در شهرك صنعتي، دره كاسه سنگ و نيز ادامه انحراف رودخانه شكراب انجام خواهد شد. همچنين در اين جلسه مقرر شد مبلغ 5 ميليارد ريال اعتبار براي كف سازي معابر، جداره سازي و ايجاد ديوار حفاظتي در تعدادي از روستاهاي فاقد دهياري كه به تصويب اعضاي كميته برنامه ريزي شهرستان بيرجندرسيد، اختصاص يابد.
  1398/10/27
اخبار پربازدید
با حضور فرماندار بيرجند صورت گرفت:
ضبط برنامه راديويي موج جواني، موج همدلي
1398/11/03
معاون سياسي امنيتي فرمانداري بيرجند تأكيد كرد:
تقويت فرهنگ كتابخواني موجب كاهش آسيب هاي فضاي مجازي مي شود
1398/11/01
فرماندار بیرجند:
دایر کردن ستادهای انتخاباتی نامزدها در 5 نقطه شهر بیرجند ممنوع است.
1398/11/08
اوقات شرعی
آب و هوا
نظرسنجی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal