۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/30 سهميه‌بندي سوخت نبايد موجب گراني اجناس شود.
سهميه‌بندي سوخت نبايد موجب گراني اجناس شود.
علي ناصري در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم در بيرجند، اظهار داشت: تصميم دولت در سهميه‌بندي سوخت بايد دير و زود در كشور اجرايي مي‌شد اما اين نبايد موجب سوءاستفاده برخي براي گران كردن اجناس شود.
فرماندار بيرجند افزود: دستگاه‌هاي نظارت مانند سازمان صمت، اتاق اصناف و سازمان بازرسي و تعزيرات حكومتي همكاري و بازرسي‌ها را تقويت كنند و هيچ‌گونه افزايش قيمتي در اجناس وجود نداشته باشد.
فرماندار بيرجند با بيان اينكه مديران موظف هستند هر روز قيمت‌ها را رصد كنند خاطرنشان كرد: اين سهميه‌بندي توسط دولت و سران سه قوه پيش‌بيني و تبيين شده است.
ناصري ابراز كرد: ميزان مصرف سوخت در كشور بيش از 110 ميليون ليتر در روز است كه اين آمار تكان‌دهنده بوده و يك‌سوم اين مصرف غيرضروري است و بايد اين مصارف را به حداقل رساند.
وي خاطرنشان كرد: هنوز برخي كارت‌هاي سوخت از باجه‌هاي پست دريافت نشده و در حال حاضر نيز يك‌هزار و 300 كارت سوخت براي خودروهاي تازه شماره‌گذاري‌شده وجود دارد كه دريافت نشده است.
فرماندار با تأكيد بر اينكه مديران بايد شفاف عمل كنند و پاسخگوي مراجعه‌كنندگان باشند تصريح كرد: طي مصوبه‌اي كه در استانداري انجام شده و بر اساس معرفي بخشداري‌ها شركت‌هاي گاز و نفت موظف به تهيه سوخت روستاييان تا پايان سال جاري و حتي تا ارديبهشت ماه سال آينده باشند كه روستاييان نگراني بابت كمبود سوخت نداشته باشند.
تعداد بازدید: 348
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal