۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۰ خرداد
English
صفحه اصلی
 • دهه کرامت
 • هفته جمعیت 24 الی 30 اردیبهشت ماه با شعار" ایران جوان بمان"
 • فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت.
 • شعار سال
 • تصویرشماره3
آخرین اخبار
ارتباط با فرماندار
اخبار دفتر
 • هنوز برخی از مدیران اهمیت روابط عمومی را درک نکرده اند
  فرماندار بیرجند:
  فرماندار شهرستان بیرجند که ظهر امروز در دیدار صمیمی با روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: بعد از گذشت حدود نیم قرن از عمر با برکت انقلاب اسلامی هنوز برخی از مدیران اهمیت روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها را درک نکرده اند که باید در این زمینه فعالیت بیشتری صورت گیرد.
  1402/03/01
 • طی پیامی ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت
  فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند؛
  🔸️فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند؛ طی پیامی ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت. ✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند؛ متن پیام به شرح ذیل است
  1402/03/01
 • فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت.
  تبریک
  💠فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت. 🔸️علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت
  1402/02/28
 • طرح استخدامی شیرصحرا - تیپ 223 نیروی مخصوص
  ♨️📢‌طرح استخدامی شیرصحرا - تیپ 223 نیروی مخصوص ☑️ اجرایی شدن طرح شیر صحرا در استان خراسان جنوبی - شهرستان بیرجند 🗓️ تاریخ اجرای طرح: از تاریخ 1402/03/27 الی 1402/04/07 🕢 زمان تحویل مدارک: از ساعت 8:00 صبح الی 22:00 شب 🏢محل تحویل مدارک: خیابان ارتش، سه راهی عدل، روبروی اداره اطلاعات، دفتر جذب و گزینش ارتش (همه روزه، حتی روز های تعطیل)
  1402/02/24
 • دلجویی و دیدار فرماندار بیرجند با مادر شهید محمد میری در روستای شارقنج
  🔸️علی فاضلی فرد فرماندار بیرجند به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان با مادر شهید محمد میری در روستای شارقنج دیدار کردند.
  🔸️علی فاضلی فرد فرماندار بیرجند به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان با مادر شهید محمد میری در روستای شارقنج دیدار کردند. ✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند؛ فرماندار در دیدار با مادر شهید والامقام محمد میری از آنها تجلیل کرد و ضمن دلجویی از آنان مشکلات آن عزیزان را مورد بررسی قرار دادند. 🔸️در این دیدار فرماندار بیرجند با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت. 🖇شایان ذکر است شهید محمد میری در سال 1350 در روستای شارقنج دیده به جهان گشود و در تاریخ1369/09/21 در سن 18 سالگی و دوران مقدس سربازی در درگیری با اشرار و سوداگران مرگ در زاهدان به شهادت رسید.
  1402/02/20
نظرسنجی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal